Po - Pá + So - dle telefonické domluvy

O NÁS


Majitel st. Jakub Richter se v oboru autoservisu, opravy a diagnostiky aktivně vzdělává. Získáva zkušenosti více jak 15 let. Za tuto dobu získal značné portfolio vlastních klientů a kolegů, v tuto chvíli se dynamicky rozvíjí. 

Přestěhovali jsme se do zrekonstruovaných prostorů které dal připravujeme a rekonstrujeme také halu servisu a zakoupili do ní nejmodernější zařízení nutné k profesionálním opravám vozů a servisům. Disponuje také kompletním vybavením nutným pro profesionální servis, diagnostiku (SuperVAG a Delphi), pneuservis, plnění a opravy klimatizací, oprav motorů, převodovky včetně automatických. Vyměňujem auto skla a provádíme i mnohé další služby. Máme pro vás připravenou přijímací čistou kancelář, kde si zákazník může na opravu vozu nebo přezutí pneumatik pohodlně počkat. Kancelář disponuje prostorem pro sezení, odpočinek nebo práci na pc. Můžou být také poskytnuty studené i teplé nápoje. 


Provádíme též prohlídky a přípravu vozů před STK a po domluvě její zajištění. Vždy necháváme zákazníka prohlédnout si demontované díly. V případě požadavku pořizujem také fotodokumentaci namontovaných nových dílů pokud nejsou vidět při pohledu na smontovaný motor nebo jinou část vozu.

 

Zástupce BGpoint, kteří se zabývají dekarbonizací, čištění a lepšího chodu klimatizací, motorů, převodovek a výfukových soustav. Tím pádem zlepšení chodu motorů a snížení spotřeby a opotřebení. 


Partner APM Automotive.


Plánuje sjednocení firemního stylu, další rekonstrukce, ale i aktualizace internetové vizitky, rozšíření o geometrii a hlavně zkvalitnění služeb tak, abychom Vás mohly profesionálně obsloužit.

Váš tým JRautoservis
Jednatel st. Jakub Richter 
Jednatelka Jana Richterová